Wróżby online, czyli porady wróżki przez internet

Kiedyś, żeby otrzymać wróżbę, trzeba było udać się do wróżki osobiście. Dzisiaj jest jednak prostszy sposób, by odsłonić rąbka tajemnicy przyszłości zapisanej w kartach i gwiazdach.

Wróżba przez internet

W internecie można znaleźć wiele informacji dotyczących astrologii i ezoteryki. Poza ciekawymi artykułami, książkami i poradami na zainteresowanych czekają również wróżby online.

Dziś coraz więcej osób zajmujących się wróżeniem działa w sieci, co pozwala na łatwiejszy dostęp do ich usług. Można skorzystać z nich wtedy na kilka sposobów, na przykład uzyskać odpowiedź na zapytanie w formie wiadomości, filmu lub odbyć rozmowę na żywo przez komunikator.

Jakie wróżby można zamówić online?

Przez internet można otrzymać różne rodzaje wróżb, które są pomocne w podejmowaniu ważnych decyzji. Warto zerknąć między innymi na orgonity sklep

Dostępne w internecie są między innymi takie wróżby:
– wróżby z kart tarota – udzielają odpowiedzi na różne pytania,
– horoskopy indywidualne, na przykład horoskop urodzeniowy, predykcyjny,
– rozkład partnerski – specjalna wróżba dla par,
– sennik – analiza snów,
– wróżenie z wahadełkiem.

Ile kosztuje wróżba przez internet?

Koszty wróżb nie są wysokie. Zwykle wróżka online SMS to wydatek na poziomie od około 3,6 złotych za wiadomość SMS z odpowiedzią na pojedyncze pytanie aż do ponad 500 złotych za kompleksowy horoskop urodzeniowy wraz z odpowiedzią na wiele pytań.

Dokładne cenniki dotyczące wróżb przez internet można znaleźć bezpośrednio w serwisach zajmujących się świadczeniem tego typu usług i na stronach wróżek i astrologów.

Zobacz: Tanie orgonity

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *