Skąd brać teksty pod linkbuilding

Podczas pozycjonowania stron internetowych i sklepów często pojawia się konieczność wdrożenia strategii zbierania wartościowych linków do strony. Dzięki linkbuilding strona ma szanse zdobyć wyższe miejsce w wynikach wyszukiwania oraz, w zależności od rodzaju strony, generować dodatkowy ruch. Aby pozyskiwać takie linki należy umieścić je w tekstach i artykułach związanych z odpowiednią branżą. Kto zajmuje się pisaniem takich tekstów?

Jeżeli wzięliśmy pozycjonowanie stron na własne barki, to by będziemy odpowiedzialni za tworzenie treści oraz wyszukiwanie miejsc do ich publikowania. Jeżeli nie czujemy się na siłach w pisaniu lub potrzebujemy większej ilości tekstów, pracę możemy zlecić copywriterowi. Pozostanie nam jeszcze znaleźć odpowiednie miejsca do publikacji.

Osoby, które nie potrafią pisać ani nie wiedzą, gdzie powinny umieścić swoje linki, powinny zdać się na doświadczenie agencji pozycjonującej, która współpracuje często z wieloma copywriterami i posiada sieć kontaktów umożliwiających publikację na różnych stronach.

Źródło: Sklep SEO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *