Pomysł na narty 2020 na Słowacji

Mamy dla ciebie świetny pomysł na narty 2020 na Słowacji. Zakwateruj się w Terchovej w Domkach Uhorčík, Ilčík i Rajnoha. Drewniane domki oferują komfort i usługi, które umożliwią w pełni korzystać z ferii zimowych na nartach 2020. Jazda na nartach jest jedynie jedną z wielu możliwości aktywnego spędzenia czasu. Ferie zimowe można urozmaicić na przykład marszem na rakietach śnieżnych wśród zaśnieżonych gór.

Oprócz tego, że domki położone są w malowniczej rustykalnej miejscowości Terchova u podnóża Małej Fatry, gdzie można spędzić doskonałe ferie zimowe, domki oferują jeszcze coś więcej. W obrębie do 45 min. jazdy samochodem znajdują się aż trzy 5-gwiazdkowe ośrodki narciarskie. Najbliższy jest ośrodek Vrátna, oddalony od domków tylko 10 minut jazdy samochodem. Ośrodki narciarskie Kubínska hoľa i Wielka Rača położone są 30 i 45 minut jazdy.

Spędzając pobyt narciarski w domkach w Terchovej, można w ten sposób spędzić fascynujące ferie zimowe 2020 z jazdą na nartach w trzech różnych ośrodkach narciarskich. Jeździć na nartach tak możesz na ponad 40 km trasach narciarskich. Ośrodki narciarskie odpowiednie są również na na narty z dziećmi. Każdy z tych ośrodków narciarskich jest wyjątkowy i oferuje wiele rozrywki i komfort jazdy na nartach.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Jeśli zdecydujesz się spędzić ferie zimowe 2020 na nartach na Słowacji, Terchová jako punkt wypadowy do poszczególnych ośrodków jest z pewnością ciekawą opcją pobytu w górach. Komfort i usługi na wysokiej jakości zapewnią również drewniane domki Uhorčík, Ilčík i Rajnoha w Resortu Uhorcik w Terchowej. Każdy pokój ma własną łazienkę i toaletę. W obrębie domku jest bojisko dla dzieci i dorosłych. U nas można zamówić wyżywienie w formie śniadań, śniadań z obiadokolacją lub pełne wyżywienie. Wellness centrum bezpośrednio w domku oferuje zakwaterowanym gościom doskonały wypoczynek i regenerację.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *