Podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla rodziców na weselu to rzecz, o której żadna Młoda Para zapomnieć po prostu nie może. Jest to stały element uroczystości weselnych i bez względu na klimat i atmosferę wesele musi się odbyć. Znalezienie czasu i miejsca na tę chwilę powinno leżeć na sercu młodym małżonkom.

Pomysł na prezent

Zapewne każdy z rodziców na weselu swoich dzieci spodziewa się chwili, w której zostanie im złożone podziękowanie za to, jak wychowali swoje pociechy i za wsparcie, które okazują im każdego dnia. Zwykle zdjęcie, kwiaty, słodkości albo portret – takie właśnie prezenty standardowo otrzymują rodzice Młodych Par. A może by tak zaszaleć? Karykaturalny obraz przedstawiający rodziców, rodziców z Młodą Parą, czy też wszystkich razem może się okazać strzałem w dziesiątkę. Wspólne zdjęcie jest oczywiście wspaniałą pamiątka, ale ujęcie tego w formie humorystycznej kreskówki będzie jedyne i niepowtarzalne.

Stosowność

Nie każdy rodzic idzie z duchem czasu i nie każdy rodzic musi chcieć otrzymać prześmiewczy rysunek. Znając charakter swoich rodziców można poprosić o rysunek, ale z większą dozą powagi, ukazujący charakterystyczne cechy rodziców wyostrzone, ale nie nazbyt przesadzone, aby ich nie urazić. Ubranie ich w wieczorowe kreacje na rysunku będzie świetnym pomysłem, a podpisanie rysunku wyniosłym cytatem o miłości zamknie wszystko w piękną, wzruszającą całość, która podziała nawet na mocno konserwatywnych, zamkniętych na jakiekolwiek żarty rodziców. Wyjątkowa, oryginalna pamiątka to coś naprawdę cennego, co można otrzymać od dziecka w dniu jego lub jej ślubu. Zdjęć będzie mnóstwo i będą takie same. Indywidualnie stworzony obraz będzie tylko jeden, niepowtarzalny. Warto przed przekazaniem go rodzicom oprawić starannie w antyramę lub piękną, zdobioną ramę w zależności od gustów lub upodobań. Raz jeszcze – wszystko zależy od granic wyobraźni klientów i rysownika, którego wyobraźnia tych granic tak naprawdę nie ma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *