Osobna kuchnia, dwie łazienki. Jakie mieszkania oferują deweloperzy we Wrocławiu?

Przymierzając się do zakupu własnego mieszkania, warto zapoznać się z różnymi ofertami dostępnymi na rynku. Jakie nieruchomości można kupić we Wrocławiu? Zobacz, co oferują deweloperzy.

Aneks kuchenny czy osobna kuchnia?

Zarówno aneksy kuchenne, jak i osobne kuchnie mają swoje plusy i minusy i analogicznie mają także swoich zwolenników i przeciwników. Deweloperzy wychodzą naprzeciwko oczekiwaniom klientów i oferują nowe mieszkania we Wrocławiu w każdym z tych wariantów.

Warto też wskazać, że nawet wtedy, gdy mieszkanie ma kuchnię oddzieloną od salonu, ścianę zwykle można usunąć. Dokładnych informacji może udzielić deweloper.

Mieszkania z dwoma łazienkami coraz popularniejsze

Jedna łazienka w mieszkaniu to często za mało. Właśnie dlatego wielu deweloperów w standardowej ofercie oferuje lokale z dwoma osobnymi łazienkami. Jedna z nich pełni funkcję głównej łazienki z wanną lub prysznicem, natomiast druga najczęściej ma funkcję łazienki i pralni.

W przypadku znanego we Wrocławiu dewelopera Dachbud oferta mieszkań również obejmuje lokale z dwoma łazienkami, między innymi w takich lokalizacjach, jak Nowy Dwór i Psie Pole.

Wykończenie mieszkania pod klucz

Usługa wykończenia mieszkania pod klucz jest polecana w przypadku osób, którym zależy na wprowadzeniu się do już wykończonego lokalu. Deweloperzy oferują usługi w kilku różnych pakietach do wyboru, dlatego można dopasować je indywidualnie do swoich potrzeb i budżetu.

Dachbud – deweloper Wrocław – prowadzi usługę wykończenia mieszkań pod klucz w cenie rozpoczynającej się od 879 złotych za metr kwadratowy nieruchomości. Najdroższy pakiet to wydatek 1979 złotych za metr kwadratowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *