Osobna kuchnia, dwie łazienki. Jakie mieszkania oferują deweloperzy we Wrocławiu?

Przymierzając się do zakupu własnego mieszkania, warto zapoznać się z różnymi ofertami dostępnymi na rynku. Jakie nieruchomości można kupić we Wrocławiu? Zobacz, co oferują deweloperzy.

Aneks kuchenny czy osobna kuchnia?

Zarówno aneksy kuchenne, jak i osobne kuchnie mają swoje plusy i minusy i analogicznie mają także swoich zwolenników i przeciwników. Deweloperzy wychodzą naprzeciwko oczekiwaniom klientów i oferują nowe mieszkania we Wrocławiu w każdym z tych wariantów.

Warto też wskazać, że nawet wtedy, gdy mieszkanie ma kuchnię oddzieloną od salonu, ścianę zwykle można usunąć. Dokładnych informacji może udzielić deweloper.

Mieszkania z dwoma łazienkami coraz popularniejsze

Jedna łazienka w mieszkaniu to często za mało. Właśnie dlatego wielu deweloperów w standardowej ofercie oferuje lokale z dwoma osobnymi łazienkami. Jedna z nich pełni funkcję głównej łazienki z wanną lub prysznicem, natomiast druga najczęściej ma funkcję łazienki i pralni.

W przypadku znanego we Wrocławiu dewelopera Dachbud oferta mieszkań również obejmuje lokale z dwoma łazienkami, między innymi w takich lokalizacjach, jak Nowy Dwór i Psie Pole.

Wykończenie mieszkania pod klucz

Usługa wykończenia mieszkania pod klucz jest polecana w przypadku osób, którym zależy na wprowadzeniu się do już wykończonego lokalu. Deweloperzy oferują usługi w kilku różnych pakietach do wyboru, dlatego można dopasować je indywidualnie do swoich potrzeb i budżetu.

Dachbud – deweloper Wrocław – prowadzi usługę wykończenia mieszkań pod klucz w cenie rozpoczynającej się od 879 złotych za metr kwadratowy nieruchomości. Najdroższy pakiet to wydatek 1979 złotych za metr kwadratowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *