Odpowiedniki perfum: rodzaje, ceny. Czy warto je kupić?

Perfumy tworzone przez znane marki to spory wydatek – za mały flakon trzeba niekiedy zapłacić fortunę. Właśnie dlatego dużym zainteresowaniem cieszą się odpowiedniki perfum, które można kupić w kilkukrotnie niższej cenie.

Odpowiedniki perfum – co to jest?

Pod pojęciem jak odpowiedniki perfum, inaczej również zamienniki perfum czy lane perfumy, znajdują się wody toaletowe i perfumowane, których zapachy są analogiczne do perfum markowych. Zawierają te same nuty, co powoduje, że często są nie do odróżnienia, lecz jednocześnie mają znacznie niższe ceny.

Gdy zatem markowe perfumy są zbyt drogie, warto poszukać ich odpowiedników, które mogą pachnieć niemalże tak samo, a przy tym kosztować o wiele mniej.

Rodzaje zamienników perfum

W sprzedaży można znaleźć różne odpowiedniki perfum damskich i męskich. Wybrane firmy, które oferują zamienniki, mają w swoim asortymencie aż kilkaset różnych typów zapachów.

Najczęściej zamienniki są oferowane we flakonach o pojemnościach od 30 ml do 100 ml, ale można kupować je też jako próbki o pojemności 3 ml oraz na mililitry, czyli samemu wybrać ilość wody oraz flakon.

Ile kosztują odpowiedniki perfum?

Miejscem, w którym można kupić odpowiedniki markowych perfum, jest rozlewnia perfum. Można również zamówić je bezpośrednio u producenta, na przykład na jego stronie internetowej.

Ceny zamienników perfum wynoszą nawet poniżej 1 zł za 1 ml. Za flakon o pojemności 30 ml trzeba zapłacić od około 15 do 30 zł, w zależności od wybranej rozlewni.

Warto wybrać rozlewnię mającą wiele pozytywnych opinii, by otrzymać produkt wysokiej jakości – piękne, trwałe perfumy, które stanowią udany odpowiednik swojego pierwowzoru.

One thought on “Odpowiedniki perfum: rodzaje, ceny. Czy warto je kupić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *