Masaże o działaniu liftingującym. Na który warto się zdecydować?

Masaż twarzy może zmniejszyć oznaki starzenia i zagwarantować efekty podobne liftingu pod warunkiem, że jest dobrze wykonany. Jest również rutynowo stosowany u osób w każdym wieku w celu zapobiegania i zmniejszania problemów skórnych. Jakie masaże znajdziemy w profesjonalnych gabinetach masażu? Zobaczmy!

Endermologia stosowana na twarzy czyli masaż podciśnieniowy

Endermologia to specjalny rodzaj masażu, który podczas którego stymuluje się tkanki skórne w sposób nieinwazyjny przy wykorzystaniu wykorzystuje profesjonalnej głowicy. Profesjonalne urządzenie które służy do wykonywania takich zabiegów jak endermologia posiada specjalnie zaprojektowaną głowicę masującą, która posiada specjalne rolki oraz produkuje podciśnienie, które odpowiedzialne jest za zasysanie skórę. Endermologia to znakomity rodzaj masażu, który możemy wykorzystywać do zabiegów pielęgnacyjnych na twarz oraz całe ciało. Ma bardzo dobre efekty i utrzymuje się dłużej niż standardowe zabiegi na twarz i ciało.

Masaż wykonany pod ciśnieniem doskonale stymuluje komórki naszej skóry. Pomaga również poprawić jędrność i gęstość. Jednocześnie redukuje wiotkość i drobne zmarszczki. Wpływa również na zwiększenie ilości kolagenu i elastyny w tkankach. Jest doskonałym masażem przynoszącym efekt przeciwstażeniowy.

Dodatkowo polecana jest endermologia twarzy, aby zmniejszyć obrzęki znajdujące się w okolicy oczu jak również zmniejszyć pojawiającą się tkankę tłuszczową, która nagromadziła się na podbródku.

Kosmetologia Warszawa oferuje wiele rodzajów masażu, warto zapoznać się z ich ofertą.

Masaż Kobido – efekt porównywalny z lifting skóry

To zdecydowanie hit jeśli chodzi o masaż twarzy. Ta technika masażu ma dużą intensywność, więc może być bolesna. Jednak czego nie robi się, aby wyglądać pięknie.

Masaż Kobido może poprawić wygląd opuchniętej i nabrzmiałej skóry oraz sprawić, że będziesz wyglądać młodziej poprzez poprawę owalu twarzy. Kobido doskonale również wpływa na produkcję kolagenu jak i elastyny. Przynosi znakomite efekty odmładzające.

Ten rodzaj masażu sprawdzi się doskonale u osób, które mają problem z nadmierną sztywnością mięśni w okolicach twarzy oraz nadmiernym zgrzytaniem zębami.

Masaż Thalgo –zabieg doskonały na całą twarz

To rodzaj masażu, do którego wykorzystuje się specjalne kosmetyki Thalgo. W składzie tych produktów znajdziemy niesamowite składniki pochodzenia morskiego, które zapewniają niesamowite efekty na skórze.

Thalgo oferuje szereg zabiegów wspomagających zdrowie i pielęgnację skóry. Thalgo to niezwykle popularny masaż, który często zwany jest “ręcznym liftingiem”.

Z tego typu masażu można skorzystać tylko w profesjonalnych gabinetach masażu, które współpracują z marką Thalgo.

Masaż Kyukaku – masaż twarzy przy użyciu baniek

Dziś w niektórych gabinetach dostępny jest nowy rodzaj masażu – Kyukaku. To japoński, do które wykorzystuje się bańki.

Aby wykonać ten rodzaj masażu stosuje się specjalne bańki wykonane z miękkiego silikonu, które dostępne są w formie stożka. Dzięki nim istnieje możliwość wytworzenia potrzebnego podciśnienia. Możesz także dostosować rozmiar każdej bańki do swojej twarzy.

Masaż Kyukaku to cały rytuał, który oprócz masażu obejmuje oczyszczenie skóry olejkami oraz wykonanie maski dopasowanej do konkretnego rodzaju skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *