Kawa jak z najlepszej kawiarni w mieście w Twoim biurze

Codzienne kupowanie kawy w kawiarni to wydatek nawet kilkuset złotych miesięcznie. Przygotowywanie jej w domu i przynoszenie do pracy w kubku termicznym również może nie spełniać oczekiwań smakosza. Właśnie dlatego coraz więcej pracodawców zapewnia pracownikom dostęp do nowoczesnych ekspresów do kawy.

Dlaczego warto mieć ekspres do kawy w biurze?

Wyśmienita kawa, ciepła i aromatyczna, mocna jak espresso lub delikatna jak kremowe cappuccino to doskonały dodatek podczas pracy. Kofeina dodaje energii, pomaga w skupieniu, niweluje zmęczenie i poprawia samopoczucie.

Na stronie coffeeon.pl, czytamy aby zadbać o satysfakcję pracowników, wielu pracodawców wyposaża swoje biura w ekspresy. Nowoczesny ekspres do firmy pozwoli na łatwe przygotowywanie pysznej kawy jak z najlepszej kawiarni w mieście – bez potrzeby posiadania umiejętności baristy. Dzięki temu pracownicy mogą korzystać z kawowych napojów zawsze wtedy, gdy mają na nie ochotę.

Jak wybrać najlepszy ekspres biurowy?

Najlepszy ekspres do kawy do biura to urządzenie, które pozwala na wygodne i szybkie przyszykowanie pysznej kawy na bazie świeżo zmielonych ziaren i mleka. Taką możliwość daje automatyczny ekspres ciśnieniowy.

Profesjonalne ekspresy Franke to wyśmienita kawa dla najbardziej wymagających smakoszy. Ekspresy pozwalają na przygotowanie wielu typów kaw bardzo łatwo i szybko, a dzięki najwyższej jakości komponentom sprawdzają się także w dużych biurach, gdzie dzienna wydajność musi wynosić nawet ponad sto kaw.

Jak sfinansować ekspres do kawy do biura?

Ekspres do kawy przeznaczony do biura może być zakupiony na własność, ale dostępne są także inne formy finansowania. Niższe koszty wstępne związane są z ofertami leasingu oraz dzierżawy ekspresów do kawy.

Dostawcy ekspresów do biura oferują je także z kompleksową obsługą włączającą regularne dostawy kawy oraz profesjonalne usługi serwisowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *