Jak umyć auto bez wody? Spray Paint Protect od Xpert

Czy samochód można bezpiecznie umyć bez wody i bez piany? To możliwe, jeżeli zastosuje się preparat Paint Protect od Xpert. Jak działa ten spray? W jakich sytuacjach warto go wykorzystać? Jak go stosować?

Mycie samochodu bez dostępu do wody

Nie zawsze można zastosować wodę, aby umyć karoserię samochodową, gdy widoczne są na niej nieestetyczne zabrudzenia. Ścieranie jej na sucho nie jest wtedy rozwiązaniem, ponieważ można doprowadzić do powstania mikrorys na lakierze.

W takiej sytuacji warto sięgnąć po spray Paint Protect od brytyjskiego producenta Xpert, który powstał po to, by myć lakier wtedy, gdy kosmetyki samochodowe jak szampon i woda nie są dostępne.

Spray Xpert Paint Protect – właściwości i zastosowanie

Spray Paint Protect stanowi unikatową mieszankę detergentów oraz środków nawilżających, które bezpiecznie rozpuszczają zabrudzenia na karoserii, ułatwiając ich usunięcie, ale jednocześnie nie narażają jej na zarysowanie. Po zastosowaniu nie tylko pozostawia czysty lakier, ale także atrakcyjny połysk bez widocznych smug.

Paint Protect od Xpert umożliwia szybkie usuwanie zabrudzeń w trasie i w miejscach, gdzie woda nie jest dostępna. Pozytywne opinie Xpert potwierdzają, że środek rzeczywiście działa.

Jak korzystać ze sprayu Paint Protect?

Aby zastosować spray Paint Protect Xpert, należy nanieść go bezpośrednio na brudną powierzchnię, odczekać minutę, a potem zetrzeć ściereczką z mikrofibry.

Przed naniesieniem sprayu Paint Protect należy dobrze wstrząsnąć jego butelką, aby wymieszać wszystkie składniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *