Jak ubezpieczyć kota lub psa przez internet?

Ubezpieczenie domowego pupila może być bardzo pomocne w niespodziewanych sytuacjach, które pociągają za sobą spore koszty. Przed czym chroni polisa na zwierzę? Jak wykupić ją przez internet?

Dlaczego warto ubezpieczyć swojego pupila?

Nie każdy zdaje sobie sprawę z istnienia ubezpieczeń dla zwierząt. To polisy, które mają na celu wypłacenie odszkodowania wtedy, gdy dojdzie do nieszczęśliwego wypadku, nagłej choroby czy szkody wywołanej przez pupila.

Właściciel zwierzęcia otrzymuje wtedy wypłatę stosownej kwoty odszkodowania, która zależna jest od rodzaju zdarzenia i kwoty ubezpieczenia w umowie.

Jak wykupić ubezpieczenie zwierzęcia?

Ubezpieczenie zwierzęcia może być osobną polisą lub może być dodatkowym elementem do polisy OC (odpowiedzialności cywilnej) lub polisy na dom albo mieszkanie.

Obecnie można kupić także ubezpieczenie psa online lub ubezpieczenie kota online, dlatego polisę można uzyskać bez wychodzenia z domu.

Ubezpieczenie psa i kota online – krok po kroku

Aby wykupić ubezpieczenie kota albo ubezpieczenie psa online, należy postępować według poniższych kroków:

1. Wybór odpowiedniej oferty ubezpieczenia – można zrobić to także za pośrednictwem internetowych kalkulatorów i porównywarek, w których wpisuje się dane o sobie i pupilu.
2. Podanie dodatkowych informacji potrzebnych do zawarcia umowy ubezpieczenia przez internet.
3. Opłacenie ubezpieczenia – najłatwiej zrobić to za pośrednictwem szybkich przelewów online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *