Jak szybko rzucić palenie?

Palenie jest nałogiem, który kosztuje nas nie tylko zdrowie, ale również całą masę pieniędzy. Ceny tytoniu rosną, dlatego nawet jeśli nie przekonuje Cię argument zdrowotny, pomyśl choćby o finansach. Jak rzucic palenie?

Musisz tego chcieć

Nie wystarczy powiedzieć sobie: dziś rzucam palenie, tylko jeszcze ostatni. Jeśli faktycznie chcesz to zrobić – po prostu rzuć palenie i nie dodawaj tam żadnego „tylko”, „ale”, „jeśli”. Musisz naprawdę chcieć to zrobić, by się udało – tylko w ten sposób osiągniesz sukces. Przemyśl najpierw, jakie motywy Tobą kierują i zastanów się, czy motywacja jest dość silna. Jeśli nie, ale wciąż chcesz rozważyć rzucenie palenia, możesz usiąść i na kartce wypisać wszelkie „za” i „przeciw”. Jeśli dobrze się zastanowisz, może się okazać, że ta pierwsza pozycja jest znacznie obszerniejsza od drugiej.

Akceptacja zakończenia pewnego etapu

Prawdziwe rzucanie palenia nie uda się, jeśli nie zdasz sobie sprawy, że „rzucić” oznacza przestać naprawdę. Nie – zmniejszyć ilość, palić rzadziej, tylko na imprezie. Zakończenie palenia oznacza definitywny koniec. Jeśli jesteś w stanie się z tym pogodzić – prawdopodobnie psychicznie jesteś gotów na pozostawienie nałogu w tyle. Pamiętaj, że rzucenie palenia to nie tylko znaczna oszczędność finansowa, ale również poprawa zdrowia i lepsza kondycja fizyczna. Czynność, która do tej pory oznaczała ogromny wysiłek, może okazać się znacznie łatwiejsza, gdy przestaniesz nadmiernie obciążać swoje płuca papierosami.

Skończ z nałogiem odwiedzając stronę https://www.wypalarnia.com.pl/kalkulator-kalorii/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *