Hotel Felix i Hotel Portos – stołeczne hotele sieci Best Western

Prezentacja miast stołecznych, ich urbanistycznej rozległości, wpływu kulturalnego jaki wywierają na resztę kraju oraz bezprecedensowej ważkości i pozycji pod względem administracyjnym byłaby zbędnym truizmem. Tak więc, z rangi Warszawy wynika między innymi, iż Bestwestern musiało objąć swym patronatem szereg hoteli o wysokim standardzie.

Best Western Hotel Felix

W portfelu Bestwestern znajduje się między innymi Hotel Felix, który swym dogodnym położeniem przyciąga zarówno turystów, jak i biznesmenów na – tak naznaczona dziejami historii – warszawską Pragę. Tych, którzy zechcą zorganizować większą konferencję naukową lub branżową, warsztaty dla pracowników swej firmy lub po prostu bardziej odosobnione spotkanie biznesowe, z pewnością zachęci liczba i wielkość trzech dużych sal konferencyjnych (o łatwo rozpoznawalnych mianach: Haga, Bruksela i Nicea), w których znaleźć się mogą miejsca nawet dla – odpowiednio – 120, 130 i 60 słuchaczy! Poza tym na piętrach wyższych znajduje się sześć, bardziej kameralnych, sal warsztatowych. Jak na centrum gospodarcze Europy Środkowej przystało, hotele organizujące konferencje są już standardowo wyposażone i obsługiwane przez łącze bezprzewodowe, rzutniki multimedialne i systemy nagłośnieniowe. Podobnie wysoki poziom obsługi zapewnia warszawski hotel Bestwestern. Rzecz bardzo interesująca, a zwiększająca komfort eventu szkoleniowego – w lobby hotelowym do dyspozycji procedujących urządzono swoisty „kiosk multimedialny”, z łączem internetowym, kserem i faxem. Oczywiście konferencje i szkolenia w Bestwestern Hotel Felix to nie wszystko, bowiem świetna Restauracja Nova zapewnia możliwość obsługi gościom indywidualnym, jak i grupom weselnym czy bankietowym. Z myślą o zmęczonych trudami firmowego szkolenia lub intensywnej eksploracji stolicy w Hotelu Felix powstało spa, zapewniające zabiegi kosmetyczne, masaże lub relaks na saunie.

Best Western Hotel Portos

Hotelami warszawskimi Bestwestern, nastawionymi na wypoczynek turystów indywidualnych są natomiast: Hotel Portos oraz Hotel Poleczki. Pierwszy położony jest nieopodal kompleksów sportowych i handlowych (np. Centrum Sadyba Best Mall, Galerii Mokotów czy obok hali widowiskowo-sportowej Arena), drugi wyróżnia dogodne położenie pomiędzy lotniskiem Chopina i centrum miasta. Hotel Portos jest większy, zresztą jego wielopiętrowa bryła wyróżnia się na tle okolicznej zabudowy, stanowiąc świetny punkt orientacyjny dla klientów sieci Bestwestern. Hotel ten posiada w ofercie aż 225 pokoi o zróżnicowanym standardzie (Lux, Premium Lux, a także Studio), które wyposażone są w telefon, telewizor oraz bezpłatny internet i zestaw do kawy. Ogromna hotelowa restauracja (może obsłużyć nawet 120 osób) serwuje dania polskie i kuchni międzynarodowej. Bestwestern proponuje także wypoczynek w Hotelu Poleczki, gdzie na gości czekają 53 jedno- i kilkuosobowe pokoje w standardzie Superior. Oznacza to, że gość spodziewać się może nie tylko pełnego wyposażenia łazienkowego, bezpłatnego internetu, klimatyzacji, ale także mini aneksu kuchennego oraz strzeżonego parkingu hotelowego. Hotel Poleczki sprzyja także biznesmenom oraz uczestnikom spotkań konferencyjnych, dzięki temu, iż wszystkie trzy sale szkoleniowo-konferencyjne wyposażono w niezbędną, nowoczesną infrastrukturę multimedialną.

Więcej szczegółowych informacji o stołecznych hotelach Best Western znajdziemy na stronie: https://www.bestwestern.pl/hotele/destinations/hotels-destination/poland/hotele-w-warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *