Do czego wykorzystywany jest kolektor danych (LoMag)?

Program magazynowy LoMag cieszy się ogromną popularnością. To prosty sposób na to, aby zwiększyć efektywność zarządzania obiektem magazynowym. Należy podkreślić, że wspomniane oprogramowanie jest intuicyjne w obsłudze, co stanowi niewątpliwą zaletę. Na uwagę zasługuje również możliwość zakupienia profesjonalnego kolektora danych. Za jego pomocą praca będzie przebiegać jeszcze sprawniej.

Zapisywanie kodów kreskowych

Czytnik kodów stanowi spore ułatwienie dla osób odpowiadających za zarządzanie magazynem. Podczas wyboru urządzenia należy zwrócić uwagę na to, w jaki sposób dochodzi do zapisu danych. Priorytetem jest to, aby były one bezpośrednio przesyłane do bazy oprogramowania. W ten sposób można zredukować ilość obowiązków. Najlepiej sprawdzi się bezprzewodowy czytnik, który nie wymaga kłopotliwego okablowania. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy oczekują prostej, a zarazem szybkiej obsługi. Tego typu urządzenia zwykle łączą się z bazą LoMag poprzez specjalistyczne oprogramowanie.

Możliwość programowania prefiksów

Zaawansowane urządzenia z listy https://www.lomag.pl/PolecaneUrzadzenia/ umożliwiają projektowanie prefiksów, czy też sufiksów. Jest to sporym udogodnieniem dla użytkowników oczekujących dodatkowych funkcji. Na uwagę zasługuje również pojemna bateria, która chroni przez niespodziewanym rozładowaniem. Nie trzeba więc obawiać się, że kolektor będzie zawodny i problematyczny w eksploatacji. Priorytetem jest to, aby postawić na znaną i zaufaną markę. Najrozsądniejszą opcją jest wybór jednego z rekomendowanych urządzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *