Czym różnią się od siebie poszczególne wkłucia firmy Medtronic?

Jaki zestaw insulinowy wybrać dla siebie? Czym się kierować podczas zakupu? Czym zestawy insulinowe Medtronic różnią się między sobą? Czy insulina podawana w ten sposób zapewni pozytywne rezultaty leczenia? Na te pytanie znajdziecie odpowiedź poniżej.

Zestawy infuzyjne Medtronic – czym różnią się od siebie?

Firma Medtronic posiada w swojej ofercie trzy zestawy insulinowe skierowane do różnych grup pacjentów. Zestawy różnią się od siebie wyglądem, długością drenu czy igły – który zatem powinien wybrać statystyczny diabetyk? Zestaw Quick-Set to zdecydowanie najbardziej uniwersalny i najpopularniejszy zestaw insulinowy w całej gamie produktów Medtronic. Łączy on w sobie łatwość obsługi i maksymalną wygodę dla pacjenta. Polecany jest w szczególności jako pierwszy zestaw infuzyjny dla diabetyka. Z kolei zestaw Silhouette został stworzony z myślą o osobach bardzo szczupłych i bardzo aktywnych, które mają stosunkową mało tkanki tłuszczowej. Ponadto świetnie sprawdzi się również dla kobiet w ciąży, dzieci i niemowląt. Ostatni zestaw to Sure-T – został on wyposażony w dodatkowy plaster, który chroni przed wyrwaniem wkłucia.

Co łączy wszystkie zestawy insulinowe Medtronic?

Mimo, iż każda pompo insulinowa od Medtronic jest inna, to wszystkie łączy wysoka jakość wykonania oraz całkowite bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie zestawy zapewniają doskonałe wyniki terapii insulinowej, są całkowicie bezproblemowe w użyciu, elastyczne i wytrzymałe. Są również hipoalergiczne i przyjazne dla skóry, dzięki czemu mogą być stosowane przez alergików. Artykuł został napisany przy współpracy z stroną Idiabetyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *